Uudised

Kehtna valla uus arveldusjuhtimise platvorm Bill.me

Kehtna valla uus arveldusjuhtimise platvorm Bill.me

Uus arveldusjuhtimise platvorm – mugav kasutamine ja aja kokkuhoid.

 

Jätkates e-teenuste arendamist, alustas Kehtna Vallavalitsus koostööd arveldusplatvormiga Bill.me. Seeläbi pakub vallavalitsus oma elanikele eeliseid ja võimalusi uue tehnoloogia kasutamiseks.

Mis on Bill.me?

Praeguseks on Bill.me kõige kaasaegsem ja efektiivsem vahend arvete vastuvõtmiseks, vaatamiseks ja maksmiseks. Platvorm vastab täielikult GDPR-i (üldine andmekaitse määrus) nõuetele ja elektrooniliste maksete turvalisuse kõrgeimatele standarditele.

Mis võimalusi pakub Bill.me?

Teie mugavuse huvides saate kohe pärast registreerimist juurdepääsu kõigile platvormi funktsioonidele ja eelistele. Oma isikliku Töölaua profiili abil saate:

    • igakuiselt arveid (arved ei kao ega lähe rämpsposti);
    • vaadata arvete arhiivi (platvorm säilitab kõiki eelnevaid arveid);
    • maksta arveid ühe klõpsuga (kasutades maksekaarti);
    • seadistada automaatmakseid (täpse summaga automaatmakse);
    • teavituste edastamise ja infovahetuse (aktuaalne informatsioon Teie isiklikul töölaual).

Tänu kokkuleppele, mis on saavutatud vallavalitsuse ja arendusettevõtte Bill.me vahel, on registreerumine ja platvormi kasutamine TASUTA. Teenustasu 2% ulatuses võetakse ainult juhul, kui arve eest tasutakse maksekaardiga Bill.me keskkonnas. Platvormi kõik võimalused ja eelised on kättesaadavad ka Bill.me nii Androidi kui iOS-i mobiilirakendustes.

Vallavalitsuse ressursside tõhusaks kasutamiseks on platvorm integreeritud meie raamatupidamistarkvaraga. Pidev andmevahetus laekunud, vastuvõetud ja tasutud arvetest võimaldab kiirelt jälgida ja töödelda informatsiooni, mis on vajalik tõhusa ja kvaliteetse teenuse pakkumiseks.

Esimesed arved saadab vallavalitsus juba veebruarikuu alguses, mis tähendab, et alates 01.02.2021 arveid vanaviisi e-kirjatsi enam ei saadeta. Täiendava informatsiooni saamiseks pöörduge palun aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või numbril 511 2552.

Teade lapsevanematele!

Head lapsevanemad!

Covid-19 viiruse levik riigis on aina laienenud, kahjuks pole olukord sugugi parem ka meie maakonnas ega vallas. Terviseamet on tunnistanud, et ei jõua vajalikul määral tegeleda haigestunutega, veel vähem ennetustööga. Seetõttu lasub vastutus meil kõigil. Sellest tulenevalt kutsume kõiki lapsevanemaid tegutsema targalt. Kui peres on juba keegi haigestunud, siis on väga vastutustundlik jääda koju kohe kõigil pereliikmetel, mitte alles siis, kui on selgunud analüüsi positiivne tulemus. Teised pereliikmed (ka lapsed) võivad olla juba viirusekandjad.

Ainult nii, suhtudes vastutustundlikult ja hoolivalt, saame kaitsta oma lähedasi, piirata suuremat haiguse levikut kogukonnas ja hoida eluliselt vajalikke asutusi töös.

Soovime vaid parimat meile kõigile ja täname üliolulise panuse eest!

Kehtna Vallavalitsus

Kontakt

Nõlva 16, 79101 Järvakandi
Kehtna vald
Telefon: 48 77 490
E-mail: info@jarvakandikool.ee