Kehtna valla 2021. aasta kaasava eelarve ideede rahvahääletus

Planeeritava seikluspargi kõrvale on juba rajatud ainulaadne välijõuväljaku sari, mis lubab raskuseid ohutult ja lihtsasti muuta ning millega saavad treenida nii lapsed kui täiskasvanud. Eelmisel aastal sai huvitegevuse toetusrahade eest soetatud turnimisredel (koos köielronimise võimalusega). Juba see väike ronimisvõimalus on laste poolt väga hästi vastu võetud ja leidnud tihedat kasutamist. Madalseikluspargi loomisega on lootust, et lapsed sooritavad tulevikus lisaks "digitirelitele" ka päris tireleid!
 
RAHVAHÄÄLETUS 10.07-10.08.21 
 
Hääletusel saavad osaleda kõik vähemalt 16-aastased isikud, kelle elukoht on Eesti rahvastikuregistri andmetel Kehtna vald. Hääletada saab elektrooniliselt VOLIS-es. Vajadusel saab selleks kasutada ka vallaraamatukogude avalikke arvuteid (vt raamatukogude suvegraafikut https://www.raamatukogud.kehtna.ee).
Rahvahääletuse tulemusena selgub Kehtna valla elanike arvates parim idee kaasava eelarve rakendamiseks. Parim idee kuulutatakse välja hiljemalt 01.09.2021. Kaasava eelarve maht on 10 000 €, mis jaotatakse maksimaalselt kahe projekti vahel.
ANNA SINAGI OMA HÄÄL, ET AIDATA RAJADA JÄRVAKANDI KOOLI JUURDE ÜKS ÄGE MADALSEIKLUSPARK!