Kehtna valla uus arveldusjuhtimise platvorm Bill.me

Kehtna valla uus arveldusjuhtimise platvorm Bill.me

 

Jätkates e-teenuste arendamist, alustas Kehtna Vallavalitsus koostööd arveldusplatvormiga Bill.me. Seeläbi pakub vallavalitsus oma elanikele eeliseid ja võimalusi uue tehnoloogia kasutamiseks.

Mis on Bill.me?

Praeguseks on Bill.me kõige kaasaegsem ja efektiivsem vahend arvete vastuvõtmiseks, vaatamiseks ja maksmiseks. Platvorm vastab täielikult GDPR-i (üldine andmekaitse määrus) nõuetele ja elektrooniliste maksete turvalisuse kõrgeimatele standarditele.

Mis võimalusi pakub Bill.me?

Teie mugavuse huvides saate kohe pärast registreerimist juurdepääsu kõigile platvormi funktsioonidele ja eelistele. Oma isikliku Töölaua profiili abil saate:

    • igakuiselt arveid (arved ei kao ega lähe rämpsposti);
    • vaadata arvete arhiivi (platvorm säilitab kõiki eelnevaid arveid);
    • maksta arveid ühe klõpsuga (kasutades maksekaarti);
    • seadistada automaatmakseid (täpse summaga automaatmakse);
    • teavituste edastamise ja infovahetuse (aktuaalne informatsioon Teie isiklikul töölaual).

Tänu kokkuleppele, mis on saavutatud vallavalitsuse ja arendusettevõtte Bill.me vahel, on registreerumine ja platvormi kasutamine TASUTA. Teenustasu 2% ulatuses võetakse ainult juhul, kui arve eest tasutakse maksekaardiga Bill.me keskkonnas. Platvormi kõik võimalused ja eelised on kättesaadavad ka Bill.me nii Androidi kui iOS-i mobiilirakendustes.

Vallavalitsuse ressursside tõhusaks kasutamiseks on platvorm integreeritud meie raamatupidamistarkvaraga. Pidev andmevahetus laekunud, vastuvõetud ja tasutud arvetest võimaldab kiirelt jälgida ja töödelda informatsiooni, mis on vajalik tõhusa ja kvaliteetse teenuse pakkumiseks.

Esimesed arved saadab vallavalitsus juba veebruarikuu alguses, mis tähendab, et alates 01.02.2021 arveid vanaviisi e-kirjatsi enam ei saadeta. Täiendava informatsiooni saamiseks pöörduge palun aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või numbril 511 2552.