I lend (1959-1960)
klassijuhataja: Reet Sepp
1. Tiit Antsmäe
2. Vello Antsmäe
3. Aili Haidla
4. Rein Heibre
5. Sirje Kalmet
6. Mati Koitla
7. Malle Kull
8. Raivo Laanet
9. Marta Massu
10. Aime Palmiste
11. Linda Randla
12. Rein Ranne
13. Miki-Peep Soopere - lõpetas hõbemedaliga
14. Eha Tamm
15. Teet Tammiste
16. Sirje Torri
17. Aita Tänav
18. Hans Äärma
II lend (1960-1961)
klassijuhataja: Maie Mägi
1. Eha Jaaniste
2. Evi Kalda
3. Illimar-Urmas Kalmet
4. Enn Lindevaldt
5. Priit Murrut
6. Rudolf Mürk
7. Juta Nuut
8. Urmas Salumäe
9. Sven Taasväli
10. Ilse Tammoja
11. Elmar Unga
III lend (1961-1962)
klassijuhataja: Ants Luukas
1. Tiiu Allikson
2. Eevi Hamburg
3. Milvi Järvelaid
4. Anne Jürgenson
5. Elju Kaljurand
6. Mati Kihlevelt
7. Talvi Kivisalu
8. Viiu Koitla
9. Mäidu Luberg
10. Astrid Männik
11. Malle Nääs
12. Enn Ojalind
13. Tõnu Saar
14. Ain Sepp
15. Viiu Tamre
16. Irja Teppich
17. Maive Tusis
18. Malle Ustav
IV lend (1962-1963)
klassijuhataja: Gitta Vaino
1. Heino Andreste
2. Leili Hinnov
3. Rein Jaago
4. Evi Jürmann
5. Reet Keersalu
6. Urve Laane
7. Ants Lamp
8. Õie Lang
9. Helju Lindevaldt
10. Raivo Lõhmus
11. Reet Neeme
12. Valdek Ojalind
13. Paavo Puolokkainen
14. Ruth Põldes
15. Reet Raaga - lõpetas hõbemedaliga
16. Urmas Tomingas
17. Maimu Urvaste
18. Olga Uusen
V lend (1963-1964)
klassijuhataja: Reet Sepp
1. Jüri Ailjama
2. Astrit Haidla
3. Enn Järve
4. Mati Lemberg
5. Urve Lepik
6. Kalle Luukas
7. Aili-Reet Lõhmus
8. Eerika Kompost
9. Mait Tomson
10. Rein Uustalu
11. Ants Vainosaar
VI lend (1964-1965)
klassijuhataja: Agnes Leevik
1. Enno Alliksaar
2. Valodi Balitski
3. Madis Eelmaa
4. Ilse Hammer
5. Rein Jõhvikas
6. Maie Kihlevelt
7. Elve Klav
8. Iris Lambut
9. Heiti Lumiste
10. Raivo Luukas
11. Aime Meelis
12. Erika Monikainen
13. Ants Männik
14. Viktor Puolokkainen
15. Urve Raadik
16. Ilmar Reisel
17. Jaak Soon
18. Eve Teesalu
19. Elts Vaga
20. Jaan Viertek
21. Elve Villard
VII lend (1965-1966)
klassijuhataja: Juta Luts
1. Jaak Aasmäe
2. Malle Antsmäe
3. Kaide Eelmaa
4. Hele Haidla
5. Helle Hanvere
6. Lilia Ivanova
7. Nikolai Ivanov
8. Marika Järv
9. Ants Kilter
10. Siiri Kivioja - lõpetas hõbemedaliga
11. Virve Kraus
12. Martin Kõiv
13. Jüri Laater
14. Linda Lepp
15. Anne Lumiste - lõpetas hõbemedaliga
16. Anne Naastre
17. Velje Nobel
18. Elmar Pank
19. Niina Piho
20. Tiiu Põldsaar
21. Jaan Pärnamets
22. Helgi Pärt
23. Väino Rajasaare
24. Elle Raudne
25. Anne Siimut
26. Mäidu Soosalu
27. Eve Soosalu
28. Matti Tammiste
29. Reet Tiits
30. Marjo Tiits
31. Jaan Vahtra
32. Marje Undrest
33. Rein Unga
Vene osa
klassijuhataja: Ninel Lõhmus
1. Jaan Antonen
2. Valentin Babajev
3. Valentina Golubeva
4. Kalju Haljas
5. Ella Leihke
6. Valentina Loginova
7. Tatjana Mitt
8. Silva Nikkarinen
9. Roosa Põder - lõpetas hõbemedaliga
10. Niina Radonina
11. Valentina Seissonen
12. Valter Sindonen
klassijuhataja: Jekaterina Riipinen
1. Irina Gajan
2. Larissa Gontšarova
3. Irja Hirvonen - lõpetas hõbemedaliga
4. Niina Inno
5. Ljudmilla Kähar
6. Olga Leega
7. Elviira Lello
8. Tatjana Loimitainen
9. Valeri Lõhmus
10. Edit Meikop
11. Robert Meikop
12. Olga Nikolajeva
13. Viktor Rüntju
14.Galina Zenjova
15. Galina Varfolomejeva
16. Lidia Viljakainen
VIII lend (1966-1967)
klassijuhataja: Reet Sepp
1. Alar Amor
2. Katja Bugajeva
3. Ivo Eensalu
4. Eda Erik
5. Reet Ermla
6.Tõnis Evert
7. Gary Gold
8. Eve Hamburg
9. Helgi Kroon
10. Mait Kuusemets
11. Kaie Lall
12. Lembit Lepp
13. Anne Maripuu
14. Jaak Pregel
15. Sirje Schmidt
16. Hilda Soosalu
17. Maime Villard
18. Tiia Väin
Vene osa
klassijuhataja: Anne Oru
1. Veera Fleitina
2. Valentin Gorbatšov
3. Silva Gusakova
4. Valentin Ivanov
5. Galina Kozarenko
6. Elviira Kämära
7. Elviira Leihke
8. Valentina Leontjeva
9. Valentina Sidorova
10. Viktor Virki
IX lend (1967-1968)
klassijuhataja: Maie Mägi
1. Juuli Andressar
2. Ants Allikson
3. Alar Antonov
4. Ülo Erik
5. Helgi Isakanno
6. Oleg Jõud
7. Enn Kaup
8. Malle Lehiste
9. Maie Mänd
10.Mati Mänd
11. Kalev Neeme
12. Enn Pikksaar
13. Elfriede Punisson
14. Aino Põldes
15. Marje Põllumets
16. Toivo Riipinen
17. Kalev Saar
18. Kaja Schmidt
19. Enn Talva
20. Ursula Vaher
21. Merike Vaiksaar - lõpetas hõbemedaliga
22. Aili Õunapuu
Vene osa
klassijuhataja: Anatoli Varfolomejev
1. Svetlana Dmitrijeva
2. Lidija Erja
3. Valeri Kotsalainen
4. Anatoli Loimitainen
5. Olga Leontjeva
6. Niina Nejolova
7. Aleksander Pavlov
8. Ivan Pellä
9. Vladimir Põder
10. Zinaida Raponovitš
11. Ida Riipinen
12. Ljubov Rõbakova
13. Ira Sindonen
14. Pavel Tarassov
15. Ljudmilla Timofejeva
16. Aleksander Virki
X lend (1968 - 1969)
klassijuhataja: Vilja Tammiste
1. Malle Antsmaa
2. Rein Jakimov
3. Tõnu Kaljumäe
4. Reet Kallasmaa
5. Eerika Keppi
6. Andres Kirsipuu
7. Karin Kivikas
8. Ado Kornak
9. Ebbe Leppmaa
10. Ülle Liira
11. Tiina Loide
12. Rein Murumägi
13. Anu Ojamäe
14. Priit Piirsalu
15. Heiki Pärdi
16. Mare Reinsalu
17. Hillar Salumäe
18. Vallot Taliga
19. Merike Tomson
20. Uno Viin
21. Mari Teeäär
22. Heino Õunap
Vene osa
klassijuhataja: Ninel Lõhmus
1. Ljubov Gontšarova
2. Toini Hirvonen
3. Aliina Jaskelainen
4. Ljudmilla Kazonen
5. Vjatšeslav Lavrušin
6. Georgi Leokin
7. Valentina Lõhmus
8. Silvi Obõdjonkova
9. Vassili Pavlov
10. Galina Pavlova
XI lend (1969 - 1970)
klassijuhataja: Vilja Tammiste
1. Jaak Andresson
2. Kaie Aus
3. Ülo Blok
4. Tõnu Eberhart
5. Margo Filin
6. Merike Haidla
7. Jüri Jakimov
8. Laine Lepp
9. Adele Lemmergas
10. Õilme Mägi
11. Viive Naarme
12. Jaan Nõmmik
13. Kaie Raaga
14. Matti Reinsalu
15. Rein Rooks
16. Lea Särekanno
17. Rein Treima
18. Ants Tuisk
19. Ülle Urke
20. Malle Vaga
21. Avo Valdek
vene osa
klassijuhataja: Ninel Lõhmus
1. Elviira Feirik
2. Niina Filippova
3. Jüri Inno
4. Irina Jegorova
5. Ljudmilla Kardinen
6. Lidia Kremzer
7. Galina Krõlova
8. Lembit Linnamäe
9. Ljudmilla Peets
10. Tatjana Peganova
11. Galina Põder
12. Veera Riippinen
13. Viktor Zenjov
14. Julia Tõtskova
XII lend (1970 - 1971)
klassijuhataja: Gitta Vaino
1. Helmut Jegorov
2. Peeter Eylandt
3. Leili Hansen
4. Ardo Juhkov
5. Arvo Juhkov
6. Toivo Kadakas
7. Kaie Kangur
8. Alfred Kivisaar
9. Helgi Laimets
10. Aarne Liiders
11. Leili Lubja
12. Tiiu Madisson
13. Mare Malmre
14. Svetlana Martõnova
15. Jüri Mägi
16. Laine Põldes
17. Malle Rebane
18. Vello Sepp
19. Uno Treier
20. Ülle Viin
vene osa klassijuhataja: Niina Bažanova
1. Nikolai Ahtiainen
2. Rimma Fjodorova
3. Aita Komaritševa
4. Ljudmilla Kudõmova
5. Armilda Leokina
6. Tüüne Leontjeva
7. Lilia Partonen
8. Anatoli Rõbakov
9. Niina Uraganova
10. Eerika Valt
XIII lend (1971 - 1972)
klassijuhataja: Agnes Leevik
1. Ülo Aud
2. Lea Hansen
3. Tamara Kruusa
4. Katrin Kukk
5. Rein Kurisoo
6. Harry Kuusik
7. Valentina Kärt
8. Maie Laatspera
9. Ülle Laatspera
10. Aleksander Lõhmus
11. Riina Oidsalu
12. Elve Orav
13. Urmas Pahkla
14. Evi Raidma
15. Malle Raudne
16. Tiiu Rooks
17. Toomas Rullinkov
18. Mari Tiitus
19. Evi Tikko
20. Irja Tikko
21. Evi Tivas
22. Marje Urvaste
23. Ive Veinberg
vene osa klassijuhataja: Klara Danilson
1. Vladimir Doktorov
2. Eve Karpenko
3. Veera Komaritševa
4. Aleksander Kouru
5. Maria Leontjeva
6. Niina Morozova
7. Aleksei Peganov
8. Mihhail Petrov
9. Elviira Sindonen
10. Svetlana Smirnova
11. Maria Timofejeva
12. Jekaterina Vaganova
13. Olga Vibe
14. Lidia Veinert
XIV lend (1972 - 1973)
klassijuhataja: Vilja Tammiste
1. Evi Andressaar
2. Aime Erik
3. Siiri Etverk
4. Tiiu Hansen
5. Maaja Kodusalu
6. Ingrid Kõiv
7. Silvi Laande
8. Lya Lainurm
9. Maie Melts
10. Ago Metsmaaker
11. Enn Michelson
12. Merle Minn
13. Merike Noormägi
14. Marika Reiksaar
15. Signe Rostok
16. Ene Vaher
17. Peep Ummalas
vene osa klassijuhataja: Niina Bažanova
1. Olga Boldereva
2. Valentina Emer
3. Eerika Jordan
4. Edit Jordan
5. Eerika Klassen
6. Aneta Leokina
7. Hilda Leontjeva
8. Aleksander Lorvi
9. Valeri Riippinen
10. Alla Streingrauer
11. Lidia Valt
12. Anna Veinert
XV lend (1973 - 1974)
klassijuhataja: Gitta Vaino
1. Matti Adoma
2. Vello Argel
3. Anu Aulik
4. Mirja Etverk
5. Marianne Heinaru
6. Henn Heinsoo
7. Marit Helm
8. Galina Ivanova
9. Igor Jakimov
10. Ivi Jassik
11. Sirje Kandimaa
12. Ülle Kuusemets - lõpetas kuldmedaliga
13. Reet Lõhmus
14. Toomas Medell
15. Mare Mikiver
16. Urmas Raidalu
17. Laine Ruutmets
18. Ülle Saaliste
19. Avo Siim
20. Valja Znobištšina
21. Eve Vahurand
22. Mare Vaiksaar
23. Sirje Valdek
24. Elve Varblane
25. Vadim Važenin
26. Heino Väli
vene osa klassijuhataja: Maria Kerbel
1. Jüri Ahtiainen
2. Viktor Boldõrev
3. Irmgart Klassen
4. Tatjana Komaritševa
5. Vladimir Korolkov
6. Anna Krauz
7. Tamara Oržanikidze
8. Anne Pavlov
9. Mihkel Pavlov
10. Toivo Škreber
11. Niina Ženjova
XVI lend (1974 - 1975)
klassijuhataja: Agnes Leevik
1. Jaak Antsmäe
2. Heli Einama
3. Peeter Kerbak
4. Aivar Haasma
5. Jaan Hansen
6. Heli Heinsoo
7. Malle Kangur
8. Ants Katkosild
9. Andrus Kaup
10. Valdo Kohandi
11. Eike Kolga
12. Laine Lempu
13. Liina Leppik
14. Anne Loomäe
15. Karin Lootus
16. Kaja Noormägi
17. Olga Nikkareva
18. Koit Pahkla
19. Ain Pildre
20. Kalle Perandi
21. Lea Perandi
22. Maie Raudne
23. Riina Reiman
24. Riina Reimets
25. Harry Saaliste
26. Heikki Salm
27. Harri Taliga
28. Anne Tauram
29. Ants Torri
30. Tiina Tõnismaa
31. Sirje Õunap
32. Jaan Õunpuu
vene osa klassijuhataja: Veera Anasovitš
1. Vladimir Grauzer
2. Katrin Gratšjova
3. Gennadi Gurjanov
4. Viktor Gutfreind
5. Jelena Günninen
6. Anna Kangonen
7. Natalja Kolotševa
8. Eerika Kreeps
9. Jüri Lemberg
10. Jüri Lõkov
11. Viktor Matis
12. Viktor Smirnov
13. Emma Valt
14. Lilia Vassiljeva
XVII lend (1975 - 1976)
klassijuhataja: Väino Rajasaare
1. Ivar Hanvere
2. Sirje Jaanus
3. Andrus Kivisaar
4. Merike Kohandi
5. Anne Laasmaa
6. Ülle Linno
7. Mart Maasikas
8. Avo Muromägi
9. Aivar Nesterenko
10. Gunnar Orula
11. Aino Oviir
12. Ive Plaado
13. Hillar Püüding
14. Mai Raudsepp
15. Helje Saar
16. Marika Teesalu
17. Urmas Tuuleveski
18. Eve Võerahansu
klassijuhataja: Maie Mägi
1. Aare Auksmaa
2. Eda Juhkama
3. Virve Kamenskaja
4. Maie Kivinurm
5. Rünno Kondel
6. Eha Kruusa
7. Aire-Piret Laanela
8. Voldemar Laater
9. Jaan Luppe
10. Urve Müür
11. Ülle Nõulik
12. Mare Puri
13. Tiiu Roose
14. Peeter Sarri
15. Ivi Sark
16. Riho Sibul
17. Merike Vaht
18. Arvo Valdek
19. Tarmo Veer
vene osa klassijuhataja: Klara Danilson
1. Leonid Aleksandrov
2. Tatjana Armulik
3. Jelizaveta Ermantraut
4. Svetlana Fedotova
5. Igor Gussev
6. Maria Klassen
7. Oleg Kudi
8. Ljubov Kupri
9. Viktor Kosterev
10. Nikolai Lehtmets
11. Eduard Moor
12. Niina Pitkanen
13. Aleksander Skeber
14. Vladimir Starikov
15. Vladimir Zenjov
16. Jüri Ustinov
XVIII lend (1976 - 1977)
klassijuhataja: Marge Pajo
1. Arvo Argel
2. Peeter Etverk
3. Sirje Hansen
4. Paul Hein
5. Sirje Jänts
6. Raivo Kents
7. Heli Klaar
8. Tiit Mikiver
9. Marika Murula
10. Valentina Nikkareva
11. Piret Padar
12. Ester Sark
13. Virve Savotskina
14. Lemmi Seep
15. Urve Soja
16. Ljudmilla Znobištšina
17. Ülle Tammeväli
vene osa klassijuhataja: Vera Anosovitš
1. Niina Agafonova
2. Maria Birkenštok
3. Maria Daffe
4. Reinhold Dank
5. Anna Dederer
6. Niina Dederer
7. Natalja Fjodorova
8. Jelena Gilt
9. Viktor Gutfreind
10. Marina Jelissejeva
11. Raissa Junolainen
12. Vladislav Kardaš
13. Viktor Kreeps
14. Raissa Krizling
15. Aleksander Lembinen
16. Ljudmilla Parri
17. Lidia Sindonen
18. Valeri Sterlikov
19. Albert Šik
20. Natalja Špilenja
21. Ljudmilla Štraih
22. Olga Virki
XIX lend (1977 - 1978)
klassijuhataja: Liina Staub
1. Kaja Jaanson
2. Kaide Jõgi
3. Krista Jürimaa
4. Priit Jürisoo
5. Marje Kalf
6. Helje Kitsing
7. Pille Kitsing
8. Reet Käsper
9. Endel Laasmaa
10. Linda Lempu
11. Anne Lillioja
12. Anu Luukas
13. Anne Michelis
14. Epp Mägi
15. Külli Paesalu
16. Margus Pikkor
17. Liia Priivits
18. Aarne Pruus
19. Kalev Puri
20. Ene Raidalu
21. Maarika Roosi
22. Ivika Tikko
23. Õie Tuisk
24. Uno Tutk
25. Piret Vaino
26. Valeri Viljakainen
27. Aavo Õunap
vene osa klaassijuhataja: Ninel Lõhmus
1. Marina Filjukova
2. Lilia Gartvich
3. Dmitri Gorbulin
4. Lilia Jääger
5. Ljudmilla Solovjova
6. Inna Starilova
7. Lidia Žulanova
8. Luule Treinberg
9. Zoja Volodko
XX lend (1978 - 1979)
klassijuhataja: Gitta Vaino
1. Eha Grossfürst
2. Marina Haasma
3. Heli Halliste
4. Piret Jürvetson
5. Marga Kivisaar
6. Urve Klaar
7. Toivo Kodusalu
8. Hiie Lilienthal
9. Einar Luik
10. Endla Nuut
11. Olav Oja
12. Raivo Oja
13. Merle Olmer
14. Aivar Oviir
15. Ivar Pajumaa
16. Kaarel Palu
17. Aino Perandi
18. Aili Pikkor
19. Kaja Salm
20. Maaja Znobištšina
21. Külli Tali
22. Eva Taluri
23. Peep Vaht
24. Kersti Veer
25. Tiina Viljakainen
26. Liivi Villido
27. Siiri Villido
XXI lend (1979 - 1980)
klassijuhataja: Endla Lillioja
1. Tiina Antsmäe
2. Aave Augjärv
3. Olav Auksmaa
4. Toomas Dettenborn
5. Silje Didrichson
6. Rita Hein
7. Aivar Johanson
8. Leelo Juhkental
9.Viive Kaljuvee
10. Eve Kivilo
11. Andres Luhtoja
12. Tiiu Luppe
13. Helle Orav
14. Toomas Parri
15. Aare Pärn
16. Marit Rahkemaa
17. Margus Rohula
18. Tiina Saar
19. Anneli Sarapik
20. Andrus Tamsar
21. Liisa Tilk
22. Toomas Treima
XXII lend (1980 - 1981)
klassijuhataja: Väino Rajasaare
1. Kaido Andres
2. Liivi Didrichson
3. Küllike Eskel
4. Maie Grossfürst
5. Margo Heinla
6. Priit Jõgi
7. Heli Kalf
8. Terje Meimre
9. Marje Männiste
10. Peep Padar
11. Andrus Pajumäe
12. Sven Põder
13. Toomas Rebane
14. Malle Rohula
15. Jüri Rüsse
16. Andrus Särekanno
17. Tea Tael
18. Lumme Talu
19. Piret Virkus
20. Tiia Õunap
XXIII lend (1981 - 1982)
klassijuhataja: Mai Strahova
1. Irina Djatkina
2. Rita Ilus
3. Maire Jaanimäe
4. Hannes Koplimets
5. Kersti Kruusimäe
6. Lea Kruusmaa
7. Terje Lääts
8. Aivi Merirand
9. Ede Metsmaaker
10. Andres Murumägi
11. Jaanus Randla
12. Allan Ranne
13. Tiiu Rohtla
14. Pjotr Rostin
15. Meeli Sepp
16. Margit Särev
17. Andres Tamm
18. Urmas Tammeväli
19. Ervin Teesalu
20. Selma Valguta
21. Riina Varik
XXIV lend (1982 - 1983)
klassijuhataja: Agnes Leevik
1. Aldur Akker
2. Sven Algre
3. Maie Alliksaar
4. Vallot Andres
5. Aivi Annuk
6. Ilona Fesjuk
7. Pille Halliste
8. Krista Hinsberg
9. Anita Judina
10. Epp Kihlevelt
11. Piret Malmre
12. Aivar Metsoja
13. Ene Pikk
14. Lea Pärt
15. Ann Rahkemaa
16. Reena Reinfeldt
17. Jalmari Rätte
18. Inge Savelli
19. Evi Tamm
20. Leini Tilk
21. Kaire Vanaveski
22. Külli Veinberg
XXV lend (1983 - 1984)
klassijuhataja: Maie Mägi
1. Jaanis Krumm
2. Meeri Lepp
3. Merle Lepp
4. Kübe Pella
5. Avo Pruus
6. Lauri Rasmann
7. Heiki Riipinen
8. Teet Rostok
9. Lorita Salm
10. Urmas Trommel
11. Iivi Ustav
12. Ago Vilbas
13. Õnne Vitsberg
14. Koit Ütt
XXVI lend (1984 - 1985)
klassijuhataja: Kärt Saks
1. Lembit Baldisport
2. Kadri Hamburg
3. Andres Judakov
4. Rita Kironen
5. Viivi Laugen
6. Airi Loorents
7. Reeli Luik
8. Donald Lunev
9. Terje Mururand
10. Egert Orr
11. Bruno Paesalu
12. Anu Pajumäe
13. Ulvi-Kädi Pedriks
14. Aire Ranne
15. Kalle Saar
16. Heli Saaver
17. Sigrid Šefer
18. Anu Tamm
19. Tiina Tamm
20. Tõnis Tamm
21. Rita Teivas
22. Auli Tilk
23. Aivar Unga
24. Tõnis Velström
25. Aive Äärma
XXVII lend (1985 - 1986)
klassijuhataja: Liivi Kundla
1. Ruth Ilus
2. Malle Jaanimäe
3. Marina Koltšina
4. Ene Kulbert
5. Meelis Kulbert
6. Annely Laurimaa
7. Aigar Leiste
8. Kristine Ovtšinnikova
9. Eldin Puntso
10. Ruth Rahuoja
11. Anne Rostin
12. Margus Sepp
13. Kadri Uuk
XXVIII lend (1986 - 1987)
klassijuhataja: Aita Kadakas
1. Elle Baldesport
2. Gert Haas
3. Andres Halliste
4. Kadri Kalvik
5. Maris Krumm
6. Riho Lepp
7. Mairi Meeman
8. Rita Nõmmik
9. Raigo Parts
10. Piret Peters
11. Jüri Ringe
12. Rudolf Rätteli
13. Dagmar Zvinev
14. Madis Tamm
15. Signe Tammiste
16. Ille Tamsar
17. Piret Teesaar
18. Dorris Tohvert
19. Margot Traus
20. Andres Õunap
21. Riina Ütt
XXIX lend (1987 - 1988)
klassijuhataja: Gitta Vaino
1. Rita Alev
2. Aime Jaanimäe
3. Tarvo Juss
4. Tiina Kalvik - lõpetas hõbemedaliga
5. Raul Kivilo
6. Kadre Krasavina
7. Eve Kull
8. Katrin Laatspera
9. Merle Mirjam
10. Lauri Puolokkainen
11. Merle Pütt - lõpetas hõbemedaliga
12. Reena Raidma
13. Andres Reinfeldt
14. Raivo Rätte
15. Erkki Rüsse
16. Ene Sarapik
17. Gert Smirnov
18. Ott Soon
19. Pille Särekanno
20. Kaido Turro
21. Raivo Vasnu - lõpetas hõbemedaliga
XXX lend (1988 - 1989)
klassijuhataja: Erika Elmik
1. Pert Hinsberg
2. Kersti Kitsing
3. Malle Klaar
4. Kätlin Linde
5. Katrin Nuut
6. Anzelika Ovtšinnikova
7. Raul Paeste
8. Kristina Raudva
9. Rita Rüsse
10. Kaili Salumäe
11. Marianne Sepp
12. Margit Tamm
13. Marge Tammiste
14. Margit Vendla
15. Terje Viertek
XXXI lend (1989 - 1990)
klassijuhataja: Mai Strahova
1. Age Aigro
2. Pille Jürisson
3. Helvin Kaljula
4. Peep Kihlevelt
5. Kadrin Krõlova
6. Marianne Laurimaa
7. Andres Mäekallas
8. Riina Niinepuu - lõpetas hõbemedaliga
9. Raidi Paimets 10. Taavi Pedriks
11. Pilvi Pregel - lõpetas hõbemedaliga
12. Piret Pregel
13. Ardo Ranne
14. Marit Soopärg
15. Epp Valgelin
16. Kaire Vendla
17. Jaanika Värat
18. Heivi Äärma
XXXII lend (1990 - 1991)
klassijuhataja: Gitta Vaino
1. Fred Endrekson
2. Ene Katkosilt
3. Rein Niinepuu
4. Svetlana Rättel - lõpetas hõbemedaliga
5. Kersti Saia
6. Sillen Sindonen
7. Rene Sommer
8. Maris Toop
9. Marite Väinaste - lõpetas hõbemedaliga
XXXIII lend (1991 - 1992)
klassijuhataja: Mare Vlassova
1. Indrek Alliksaar
2. Mark Anvere
3. Kristel Etverk
4. Martin Herem
5. Katrin Kaljula
6. Maire Koltsina
7. Erki Lillemägi
8. Katrin Mustallikas
9. Nana Pregel
10. Rene Smirnov
11. Eleri Vahtra - lõpetas hõbemedaliga
12. Merle Võigas
13. Marek Õunpuu
XXXIV lend (1992 - 1993)
klassijuhataja: Malle Valdre
1. Eve Jaanimäe - lõpetas kuldmedaliga
2. Karin Krõlova
3. Andres Leiste
4. Marko Matson
5. Teet Orupõld
6. Rita Parek - lõpetas hõbemedaliga
7. Piret Prees
8. Oleg Rättel
9. Raili Schults
10. Ermo Uusen
11. Inge Valdmann
XXXV lend (1993 - 1994)
klassijuhataja: Eha Teras
1. Piret Barlo
2. Anni Engelbrecht
3. Rea Ilus
4. Inga Jelinskaja - lõpetas hõbemedaliga
5. Regina Jõhvikas
6. Maria Laatspera - lõpetas hõbemedaliga
7. Eveli Laurimaa
8. Kristi Lehtla - lõpetas hõbemedaliga
9. Liina Luks
10. Urve Mesi
11. Tanel Mäetalu
12. Annika Puolokainen
13. Monika Pütt
14. Rain Salujõe
15. Sirli Šefer - lõpetas hõbemedaliga
16. Angelyca Vaerand
XXXVI lend (1994 - 1995)
klassijuhataja: Kärt Pildre
1. Priit Barlo
2. Vladimir Bazanov
3. Marit Herem
4. Harry Kartau
5. Karin Koitla
6. Meelis Leoško
7. Monika Metsoja
8. Rael Padjus
9. Anita Porila
10. Kaire Tomingas
11. Merike Tüür
XXXVII lend (1995 - 1996)
klassijuhataja: Aita Kadakas
1. Ave Aigro
2. Valdur Anto
3. Helena Hollo - lõpetas hõbemedaliga
4.Merike Jürgenson
5. Teele Kurisoo
6. Julia Leokina
7. Margus Linno
8. Margus Lõhmus
9. Marit Männa - lõpetas hõbemedaliga
10. Katrin Raidma
11. Alari Sillaste
12. Helen Sindonen
13. Õnneli Tõnssohn
14. Virge Viertek
XXXVIII lend (1996 - 1997)
klassijuhataja: Aet-Triin Vasnu
1. Signe Blande
2. Eire Endrekson
3. Heigo Haljaste
4. Kristjan Jõema
5. Mait Järvik
6. Reelika Kaju
7. Krista Krumm
8. Ivi Kollo
9. Lairi Lang
10. Lilian Leiste
11. Marge Linno
12. Diana Markson
13. Andres Metsoja
14. Mariken Mäkler
15. Kristi Nahkur
16. Marit Olm
17. Peep Päädam
18. Merje Udumets
19. River Uiboupin
20. Sirje Võigas
21. Sillen Väljaots
XXXIX lend (1997 - 1998)
klassijuhataja: Gitta Vaino
1. Egle Aulik
2. Gerli Aulik
3. Elen Beresnev
4. Robert Hamonjan
5. Jaanus Janulevicius
6. Erle Jõema
7. Kädi Jänts
8. Madis Kadakas
9. Taavi Kurisoo
10. Kristi Lepp
11. Hando Mikker
12. Reet Mägi
13. Rait Männa
14. Kärt Saarmaa
15. Jevgeni Tjurikov
16. Veronika Vaerand
17. Siret Väljaots
XL lend (1998 - 1999)
klassijuhataja: Väino Rajasaare
1. Romas Alver
2. Lauri Hollo
3. Taavi Idvand
4. Kairit Jaanimäe
5. Kersti Kartau
6. Ivo Laan
7. Annika Laaneallik
8. Reilika Laanemann
9. Kaia Mikker
10. Kristjan Minn
11. Jaanus Ojalind
12. Kethlin Orlova
13. Kadi Pahkla
14. Aljona Pavlikova
15. Allan Põdersalu
16. Kristina Randmäe
17. Reena Rootsimaa
18. Timo Savostkin
19. Kauri Seersant
20. Evelin Sopp
21. Roman Starikov
22. Raili Zagnoiko
23. Siim Tarvis
24. Kristjan Valdek
XLI lend (1999 - 2000)
klassijuhataja: Malle Valdre
1. Annika Aalja
2. Ragnar Ahtiainen
3. Tanel Alasmaa
4. Erki Anto
5. Annika Järvik
6. Tanel Kurisoo
7. Helen Leesla
8. Siiri Lepp
9. Thea Leppmets
10. Raili Loidap
11. Kait Luukas - lõpetas hõbemedaliga
12. Janek Saar
13. Maigi Saulep
14. Monika Saumann
15 .Rajor Tutt
16. Valdur Udumets
17. Rivo Uiboupin
18. Ragne Õunap
XLII lend (2000 - 2001)
klassijuhataja: Gitta Vaino
1. Erki Artel
2. Terje Auväärt
3. Elina Ehavee
4. Eduard Filippov
5. Reimo Jaanimäe
6. Kärt Kiisk
7. Kaimar Kupits
8. Siret Lang
9. Age Lilleoja
10. Liis Põder
11. Getlin Saar
12. Alar Smirnov
13. Arvi Solovjev
14. Deivid Urbus
XLIII lend (2001 - 2002)
klassijuhataja: Kärt Pildre
1. Kaisa Hansar
2. Triin Janulevićius - lõpetas kuldmedaliga
3. Denis Kabanov
4. Eva Markson
5. Jarmo Mitt
6. Inga Oper
7. Juta Ovtšarova
8. Kätlin Pedajas
9.Merlyn Rahkema
10.Ria-Reeda Rahkemaa
11.Artur Saaliste - lõpetas kuldmedaliga
12.Sigrit Toomla
13.Ann Andressoo
14.Marina Kuznetsova
15.Veronika Mjasojedova
XLIV lend (2002 - 2003)
klassijuhataja: Aita Kadakas
1.Katrin Aller
2. Anneliis Ehavee
3.Kersti Kuldma - lõpetas hõbemedaliga
4.Margus Laasma
5.Gerro Laiv
6.Mart Mäekask
7.Maiu Mardu
8.Ülar Ossip
9.Kadri Põldes
10.Jevgeni Pärg
11.Karel Ringe
12.Raigo Rootsimaa
13.Marite Saaliste
14.Merlin Schults
15.Sirje Soopärg
16.Riina Urvaste
17.Maris Varblane
18.Triin Varblane
19.Janek Velks
XLV lend (2003 - 2004)
klassijuhataja: Jaanus Randla
1. Annika Allikson
2. Kadri Korbe
3. Merli Kustmann
4. Sander Luhtoja
5. Karli Mitt
6. Helina Novošilova
7. Raul Pika
8. Liis Rostin
9. Katri Seersant
10.Triinu Selter
11.Kelli Söderholm
12.Delerin Urbus
XLVI lend (2004 - 2005)
klassijuhataja: Tiia Hansar
1. Maile Anto
2. Kätlin Ehrlich
3. Ingrid Käär
4. Riina Laidemäe
5. Siret Luik
6. Keili Tutt
XLVII lend (2005 - 2006)
klassijuhataja: Malle Valdre
1. Maret Bormeister
2. Dmitri Gusatšenko
3. Merliis Kustmann
4. Gete Laiv
5. Indrek Oper
6. Liina Preimann
7. Age Pärn
8. Siim Rostin
9. Vidrik Sommer
10.Siret Söderholm
11.Taire Tiitus
XLVIII lend (2006 - 2007)
klassijuhataja: Väino Rajasaare
1. Katrin Jõema
2. Maksim Kabanov - lõpetas kuldmedaliga
3. Katrin Kalda
4. Margit Linno
5. Marja Möller
6. Anneli Pärg
7. Ave Raagmaa
8. Keity Saaron
9. Marthin Stražev
10. Silver Šefer
XLIX lend (2007 - 2008)
klassijuhataja: Merike Järvik
1. Siim Aaver
2. Eero Eelmaa
3. Bessi Kasak
4. Tuuli Kurisoo
5. Andrea Lega
6. Gerri Leht
7. Piret Luik
8. Signe Mardu
9. Kristi Mazmanjan
10. Sabine Merts
11. Anneli Preimann
12. Priit Solovjev
13. Anu Soodla
14. Lennart Vahemets
L lend (2008 - 2009)
klassijuhataja: Aita Kadakas
1. Raul Kalda
2. Petra Koger
3. Mari Laidemäe
4. Aliis Leiste - lõpetas kuldmedaliga
5. Liis Loorents
6.Kaisa Pärn
7. Andres Salm
8. Magnus Talistu
9. Ailen Tiitus
10. Alvar Tiitus
11. Ranno Viljak
LI lend (2009 - 2010)
klassijuhataja: Eha Teras
1. Jaania Aadomaa
2. Tagne Heinla
3. Mari-Liis Jaansalu
4. Kristiina Jakimenko
5. Kristiine Jõemaa
6. Katriine-Maria Koplimets
7. Maarja Lega
8. Mari-Liis Linno
9. Diana Ringe
10. Regina Rüsse
11. Annika Tammiste - lõpetas hõbemedaliga
LII lend (2010 - 2011)
klassijuhataja: Margus Sepp
1. Katriin Beresnev
2. Anneliis Etverk
3. Jaanika Kalvik
4. Jane Kitsapea
5. Elina Roots
6. Andra Stražev
7. Anna Šerstjuk
LIII lend (2011 - 2012)
klassijuhataja: Kärt Pildre
1. Sten Luhtoja
2. Kauri Peel
3. Rauno Poom
4. Eveli Metsniit
LIV lend (2012 - 2013)
klassijuhataja: Jaanus Randla
1. Andres Antonen - lõpetas kuldmedaliga
2. Laura-Eliise Etverk
3. Mari-Ann Jõesaar
4. Auli Krumm
5. Agnes Leiste - lõpetas kuldmedaliga
6. Terje Makarov
7. Annemai Viet
LV lend (2013-2014)
klassijuhataja: Reet Merenäkk
1. Agnes Jevstafjev
2. Ingrit Johanson
3. Lisette Loorents
4. Rahel Luik
LVI lend (2014-2015)
klassijuhataja: Malle Valdre
1. Anett Kaldas
2. Katrin Melts
3. Triin Rostin
JÄRVAKANDI KOOL
LÕPETAJAD
2015 - 2016
klassijuhataja: Margus Sepp
1. Martin Jaansalu
2. Ragnar Martin
3. Rauno Nuija
4. Markus Sepp
5. Marite Sommer
6. Anett Stražev
7. Kirke Tomingas
8. Marleen Valdas
2016 - 2017
klassijuhataja: Kärt Pildre
1. Tõnu Algre
2. Meril Järvik
3. Kimberly Karu
4. Mairo Kasemaa
5. Markus Kiil
6. Merit Kuldsepp
7. Emma Laurimaa
8. Helerin Oks
9. Aliina Tamm
10. Eerik Tiitus
11. Elisabet Võrk
2016 - 2017
klassijuhataja: Merike Järvik
1. Maria Helena Audse-Volkov
2. Diana Bažanov
3. Marite Angeelika Kaal
4. Marii Karro
5. Alex Koitla
6. Liisa-Ly Kuum
7. Carmen Melts
8. Aap Muromägi
9. Agu Toomas Pihelgas
10. Laura Pundi
11. Sven Vesper