SPORDIVÕISTLUSED

Õpilase nimi

Klass

Spordiala

Koht

2019/2020

Eesti Koolispordi Liidu 6.-9.klasside saalijalgpalli finaal 19.02.2020.a Viljandis

Arto Kivisild

IX

saalijalgpall

I

Virgo Trommel

IX

Kaur Vahtre

IX

Kenneth Kõrgeperv

IX

Oliver Hollo

IX

Jarco Kangur

IX

Keivo Luht

VI

Kevin-Rene Tali

VIII

Rapla mk koolinoorte kergejõustiku uue aasta võistlus 20.01.2020.a Raplas

Arto Kivisild

IX

AP kuul, 60mtj, kaugus

I, II, II

Tauno Melts

V

CP kuul, 60mtj, kaugus

II, III, III

Lennart Lega

VI

CP kuul

I

Hanna Vaikre

VI

CT kuul

II

Rapla mk koolinoorte 6.-9. klassi saalijalgpalli EV 17.01.2020.a Raplas

Kenneth Kõrgeperv

IX

saalijalgpall

I

Arto Kivisild

IX

Virgo Trommel

IX

Oliver Hollo

IX

Kaur Vahtre

IX

Lennart Lega

VI

Rapla mk koolinoorte TV-10 olümpiastart II etapp 15.01.2020.a Kohilas

Reimo Bortnik

III

NP teivas

I

Riko Väljaots

IV

NP teivas

II

Rapla mk koolinoorte kergejõustiku jõuluvõstlus 4.12.2019.a Kohilas

Kaspar Sammal

VII

CP 60m, kurgus, paigalt kolmik

I, I, I

Arto Kivisild

IX

BP 60m, teivas, paigalt kolmik

I, II, II

Virgo Trommel

IX

BP kõrgus, teivas

II, III

Fridebert Võrk

VII

CP 60m, teivas, kõrgus

II, II, II

Hanna Vaikre

VI

CT 60m

I

Janeli Albri

V

CT teivas

III

Rapla mk koolinoorte TV-10 olümpiastart I etapp 27.11.2019.a Kohilas

Hanna Vaikre

VI

VT 60m

II

Janeli Albri

V

NT kõrgus

III

Rapla mk koolinoorte I-III klassi rahvastepalli EV 19.11.2019.a Raplas

Reimo Bortnik

III

rahvastepall

II

Andre Sildnik

III

Sebastian Uusen

I

Maeron Kuljus

II

Karoline Kivilo

II

Kirke Anto

II

Keneli Mets

III

Izabell-Marii Tuttenball

II

Vabariiklik VI-IX klasside jalgpalli rahvaliiga finaalvõistlus 9.10.2019.a Viljandis

Kenneth Kõrgeperv

IX

jalgpall

IV

Arto Kivisild

IX

Oliver Hollo

IX

Kaur Vahtre

IX

Jarco Kangur

IX

Kevin-Rene Tali

VIII

Keivo Luht

VI

Lennart Lega

VI

Rapla mk koolinoorte VI-IX klasside jalgpalli MV 25.09.2019.a Valtus

Kenneth Kõrgeperv

IX

jalgpall

I

Arto Kivisild

IX

Virgo Trommel

IX

Oliver Hollo

IX

Kaur Vahtre

IX

Kevin-Rene Tali

VIII

Kaspar Sammal

VII

Fridebert Võrk

VII

Rapla mk koolinoorte mitmevõistluse MV 18.09.2019.a Kohilas

Arto Kivisild

IX

BP 7-võistlus

I ja I võistkondlik

Virgo Trommel

IX

kergejõustiku mitmevõistlus

I võistkondlik

Fridebert Võrk

VII

Kaspar Sammal

VII

Hanna Vaikre

VI

Grete Hollo

VI

Teele Jõesaar

VI

2018/2019

Rapla mk koolinoorte kergejõustiku MV 29.05.2019.a Kohilas

Egon-Marten Anto

IX

AP oda, teivas, 100m

I, I, II

Arto Kivisild

VIII

BP 100m, oda, teivas, kuul

I, II, II,II

Kristo Kivisild

IX

JP teivas, 1500, kaugus, kuul

I, I, I, III

Aldo Pärn

IX

AP oda, kuul

II, III

Ander Leiste

IX

AP 1500m

III

Jaan Johannes Randla

IX

AP 1500m

II

Hanna Vaikre

V

CT 60m

III

Rapla mk koolinoorte kergejõustiku EV 20.05.2019.a Kehtnas

Karoline Kivilo

I

NT kaugus, 300m, 60m

I, I, III

Janeli Albri

IV

VT kaugus, 400m, 60m

I, I, II

Keneli Mets

II

NT kaugus

III

Reimo Bortnik

II

NP pall

III

Rapla mk koolinoorte murdmaajooksu MV 9.05.2019.a Raplas

Kristo Kivisild

IX

JP 2000m jooks

I, II võistkondlik

Virgo Trommel

VIII

BP 1000m jooks

I, II võistkondlik

Ander Leiste

IX

AP 2000m jooks

III, II võistkondlik

Jaan Johannes Randla

IX

 

II võistkondlik

Elis Nobel

VII

 

Jane Albri

VII

 

Elisabet Vaikre

VII

 

Fridebert Võrk

VI

 

Annabel Nüganen

VI

 

Teele Jõesaar

V

 

Hanna Vaikre

V

 

Rapla mk koolinoorte sulgpalli MV 03.05.2019.a Raplas

Villibert Võrk

IX

sulgpall

I

Ander Leiste

IX

sulgpall

II

Arto Kivisild

VIII

sulgpall

III

Kristina Eiland

VII

sulgpall

VI

Rapla mk koolinoorte paarisvõrkpalli MV 26.03.2019.a Raplas

Egon-Marten Anto

IX

B kl paarisvõrkpall

II

Villibert Võrk

IX

Rapla mk koolinoorte TV-10 olümpiastarti III etapp 20.03.2019.a Kohilas

Lennart Lega

V

NP kuul

II

Rapla mk koolinoorte teatesuusatamise EV 12.02.2019.a Raplas

Kaspar Sammal

VI

teatesuusatamine

II

Annabel Nüganen

VI

Fridebert Võrk

VI

Rapla mk koolinoorte sisekergejõustiku EV 6.02.2019.a Kohilas

Kristo Kivisild

IX

AP teivas, kaugus, 60m, 60mtj, kõrgus, kuul

I, I, II, II, II, III

Arto Kivisild

VIII

BP kuul, 60m, kaugus, teivas, 60mtj

I, I, II, II, III

Egon-Marten Anto

IX

AP 60m, 60mtj, teivas

I, I, II

Hanna Vaikre

V

CT 60m, 60mtj

I, II

Fridebert Võrk

VI

CP kõrgus, teivas

III, III

Annabel Nüganen

VI

CT kõrgus

III

Rapla mk koolinoorte VI-IX klasside saalijalgpalli MV 11.01.2019.a Raplas

Kristo Kivisild

IX

jalgpall

I

Ander Leiste

IX

Jaan Johannes Randla

IX

Aldo Pärn

IX

Villibert Võrk

IX

Egon-Marten Anto

IX

Steven Araslanov

IX

Rapla mk koolinoorte TV-10 olümpiastarti II etapp 9.01.2019.a Kohilas

Reimo Botnik

II

NP teivas

II

Rapla mk koolinoorte kergejõustiku jõuluvõistlus 5.12.2018.a Kohilas

Arto Kivisild

VIII

BP 60m, h. kolmik, teivas, kõrgus

I, I, II, III

Egon-Marten Anto

IX

BP teivas, h. kolmik, 60m

I, II, III

Kristo Kivisild

IX

AP teivas, 60m, kõrgus, h. kolmik

II, II, III, III

Rapla mk koolinoorte 6.-9. kl võrkpalli Kooliliiga rahvaliiga 5.12.2018.a Kohilas

Kristo Kivisild

IX

võrkpall

II

Ander Leiste

IX

Jaan Johannes Randla

IX

Aldo Pärn

IX

Villibert Võrk

IX

Egon-Marten Anto

IX

Arto Kivisild

VIII

Virgo Trommel

VIII

Rapla mk koolinoorte TV-10 olümpiastarti I etapp 28.11.2018.a Kohilas

Hanna Vaikre

V

NT 60m

I

Rapla mk koolinoorte jooksude EV 12.10.2018.a Kehtnas

Hanna Vaikre

V

VT 60m, 600m, 200m

I, I, II

Alex Araslanov

III

NP 60m

II

Annabel Kosk

V

VT 60m

III

Janeli Albri

IV

VT 600m

III

Rapla mk koolinoorte VI-IX klasside jalgpalli MV 19.09.2018.a Kaereperes

Kristo Kivisild

IX

jalgpall

I

Ander Leiste

IX

Jaan Johannes Randla

IX

Aldo Pärn

IX

Villibert Võrk

IX

Egon-Marten Anto

IX

Steven Araslanov

IX

Arto Kivisild

VIII

jalgpall

III

Oliver Hollo

VIII

Kenneth Kõrgeperv

VIII

Virgo Trommel

VIII

Kaur Vahtre

VIII

Kevin-Rene Tali

VII

Fridebert Võrk

VI

Kaspar Sammal

VI

Rapla mk koolinoorte kergejõustiku mitmevõistluse MV  11.-12.09.2018.a Kohilas

Kristo Kivisild

IX

AP 10-võistlus

I

Arto Kivisild

VIII

BP 10-võistlus

I

Egon-Marten Anto

IX

BP 10-võistlus

II

Virgo Trommel

VIII

BP 10-võistlus

 

Fridebert Võrk

VI

CP 10-võistlus

 

2017/2018

Rapla mk TV-10 olümpiastarti V etapp 28.05.2018.a Kohilas

Arto Kivisild

VII

VP 9-võistlus

I

Fridebert Võrk

V

NP 9-võistlus

II

Lennart Lega

IV

VP 9-võistlus

IV

Airiin Strazev

V

NT 6-võistlus

VI

Rapla mk koolinoorte kergejõustiku MV Kohilas 23.05.2018.a Kohilas

Egon-Marten Anto

VIII

BP kaugus, oda, teivas

I, I, I

Kristo Kivisild

VIII

AP kaugus, teivas, oda

I, I, III

Arto Kivisild

VII

BP 100 m, oda, kuul, kõrgus, teivas

II, II, II, II, II

Fridebert Võrk

V

CP 1000 m

III

Jaan Johannes Randla

VIII

BP 1500 m

I

Kristina Eiland

VI

 

 

Deneriin Laur

VI

 

 

Annabel Nüganen

V

 

 

Triinu Rohtla

VII

 

 

Airiin Strazev

V

 

 

Edgar Jaroševitš

VII

 

 

Virgo Trommel

VII

 

 

Rapla mk I-IV klassi kergejõustiku EV  17.05.2018.a Raplas

Hanna Vaikre

IV

VT 60m, 400m

I, I

Kristiin Viilup

II

NT kaugus, 60 m, pallivise

I, II, III

Alex Araslanov

II

NP pallivise, 400m, 60m

I, II, III

Janeli Albri

III

VT pallivise, 400m

II, III

Lennart Lega

IV

VP pallivise

II

Riko Väljaots

II

NP pallivise

II

Rapla mk TV-10 olümpiastarti IV etapp 15.05.2018.a Kohilas

Arto Kivisild

VII

VP ketas, 1000 m, pallivise

I, I, II

Fridebert Võrk

V

NP 1000 m

I

Virgo Trommel

VII

VP 1000 m

II

Rapla mk koolinoorte jooksukross 10.05.2018.a Raplas

Fridebert Võrk

V

CP 1000 m

II

Carmen Melts

IX

AT 1000 m

III

Jaan Johannes Randla

VIII

BP 1000 m

IV

Arto Kivisild

VII

BP 1000 m

V

Virgo Trommel

VII

BP 1000 m

VI

Villibert Võrk

 

 

 

Kristo Kivisild

 

 

 

Ander Leiste

 

 

 

Elis Nobel

 

 

 

Kristina Eiland

 

 

 

Rapla mk koolinoorte I sulgpalli MV 4.05.2018.a Raplas

Kristina Eiland

VI

Sulgpall I-VI kl T

I

Mirtel Pärnpuu

VI

II

Deneriin Laur

VI

III

Fridebert Võrk

V

Sulgpall I-VI kl P

II

Lennart Lega

IV

III

Arto Kivisild

VII

Sulgpall VII-IX kl P

I

Villibert Võrk

VIII

II

Egon-Marten Anto

VIII

III

Rapla mk koolinoorte TV-10 olümpiastarti III etapp 21.03.2018.a Kohilas

Fridebert Võrk

V

NP kaugushüpe

I

Arto Kivisild

VII

VP kõrgushüpe, kuulitõuge

I, I

Lennart Lega

IV

NP kuulitõuge

II

Rapla mk koolinoorte teatesuusatamise EV-l  9.03.2018.a Raplas

Annabel Nüganen

V

teatesuusatamine 5.-7.klass

II

Arto Kivisild

VII

Virgo Trommel

VII

Carmen Melts

IX

teatesuusatamine 8.-9.klass

II

Ander Leiste

VIII

Egon-Marten Anto

VIII

Rapla mk koolinoorte paaris teatesuusatamise EV-l  21.02.2018.a Raplas

Annabel Nüganen

V

DT 1 km

I

Airiin Strazev

V

DT 1 km

I

Arto Kivisild

VII

CP 2 km

I

Virgo Trommel

VII

CP 2 km

I

Fridebert Võrk

V

DP 1 km

II

Rednar Martin

IV

DP 1 km

II

Ander Leiste

VIII

BP 2 km

II

Egon-Marten Anto

VIII

BP 2 km

II

Rapla mk koolinoorte kergejõustiku EV-l  8.02.2018.a Kohilas

Kristo Kivisild

VIII

AP teivas, 60mtj, kaugus, kõrgus

I,I,II,III

Egon-Marten Anto

VIII

BP 60m, teivas, kuul, kaugus

I,I,I,II

Fridebert Võrk

V

CP 60mtj, teivas

II,III

Hanna Vaikre

IV

CT 60mtj, hoota kaugus

II,III

Virgo Trommel

VII

BP 60mtj

I

Aldo Pärn

VIII

BP kuul

III

Annabel Nüganen

V

CT kuul

III

Rapla mk koolinoorte TV-10 olümpiastarti II etapp 17.01.2018.a Kohilas

Fridebert Võrk

V

NP teivashüpe

I

Rapla mk 6.-9. klasside koolinoorte sisejalgpalli EV 11.01.2018.a Raplas

Ander Leiste

VIII

jalgpall

I

Aldo Pärn

VIII

Jaan Johannes Randla

VIII

Egon-Marten Anto

VIII

Villibert Võrk

VIII

Steven Araslanov

VIII

Arto Kivisild

VII

jalgpall

II

Kristo Kivisild

VIII

Oliver Lang

VII

Virgo Trommel

VII

Sven Vesper

IX

Kaur Vahtre

VII

Kenneth Kõrgeperv

VII

Ülevabariiklik maakoolide sisejalgpalli turniir 21.12.2017.a Tallinnas

Ander Leiste

VIII

jalgpall

IV

Aldo Pärn

VIII

Jaan Johannes Randla

VIII

Egon-Marten Anto

VIII

Arto Kivisild

VII

Kristo Kivisild

VIII

Oliver Lang

VII

Villibert Võrk

VIII

Rapla mk koolinoorte 4.-5.kl rahvastepalli EV 8.11.2017.a Raplas

Fridebert Võrk

V

rahvastepall

Põhikoolide arvestuses võistkondlik III

Kevin Kaal

V

Lennart Lega

IV

Kaspar Sammal

V

Annabel Nüganen

V

Airiin Strazev

V

Hanna Vaikre

IV

Liisbet Uusen

V

Rapla mk koolinoorte jooksude EV 20.09.2017.a Kehtnas

Fridebert Võrk

V

VP 60m, 200m, 1000m

II, II, II

Janeli Albri

III

NT 600m

III

Hanna Vaikre

IV

VT 60m, 600m

III,III

Tauno Melts

III

NP 60m

III

Alex Araslanov

II

NP 600m

II

Rapla mk koolinoorte jalgpalli MV 29.09.2017.a Kaereperes

Ander Leiste

VIII

jalgpall

VI-IX klasside arvestuses meeskondlik I

Jaan Johannes Randla

VIII

jalgpall

Aldo Pärn

VIII

jalgpall

Villibert Võrk

VIII

jalgpall

Egon-Marten Anto

VIII

jalgpall

Kristo Kivisild

VIII

jalgpall

Arto Kivisild

VII

jalgpall

Oliver Lang

VII

jalgpall

Rapla mk koolinoorte maastikuteatejooksude EV 21.09.2017.a Kehtnas

Arto Kivisild

VII

maastikuteatejooks

Põhikoolide arvestuses võistkondlik III

Kristo Kivisild

VIII

maastikuteatejooks

Jaan Johannes Randla

VIII

maastikuteatejooks

Egon-Marten Anto

VIII

maastikuteatejooks

Marii Karro

IX

maastikuteatejooks

Carmen Melts

IX

maastikuteatejooks

Triinu Rohtla

VII

maastikuteatejooks

Anna-Liisa Jõema

VII

maastikuteatejooks

Fridebert Võrk

V

maastikuteatejooks

Kevin Kaal

V

maastikuteatejooks

Kevin-Rene Tali

VI

maastikuteatejooks

Rednar Martin

IV

maastikuteatejooks

Annabel Nüganen

V

maastikuteatejooks

Airiin Strazev

V

maastikuteatejooks

Kristina Eiland

VI

maastikuteatejooks

Elis Nobel

VI

maastikuteatejooks

Rapla mk koolinoorte kergejõustiku KV 12.-13.09.2017.a Kohilas

Arto Kivisild

VII

CP 6-võistlus

I

Kristo Kivisild

VIII

AP 10-võistlus

II

Egon-Marten Anto

VIII

BP 10-võistlus

II

Steven Araslanov

VIII

BP 10-võistlus

III

Fridebert Võrk

V

CP 6-võistlus

IV

2016/2017

Rapla mk koolinoorte kergejõustiku EV 18.05.2017.a Kehtnas

Fridebert Võrk

IV

VP 60m, kaugus, 500m

II, II, II

Janeli Albri

II

NT pall, kaugus, 60m, 300m

I,II, III, III

Annabel Nüganen

IV

VT 60m

III

Hanna Vaikre

III

VT 60m, 400m, kaugus

II, II, III

Tauno Melts

II

NP 60m, 400m, pall, kaugus

I, I, II, II

Riko Väljaots

I

NP pall

I

Alex Araslanov

I

NP 60m

II

Airiin Strazev

IV

VT 60m

III

Rapla mk koolinoorte kergejõustiku MV 23.05.2017.a Kohilas

Arto Kivisild

VI

CP teivas, kuul, 60m, pall

I, I, I, II

Tõnu Algre

IX

AP 100m, kuul, oda, 4x100m

III, II, III, II

Kristo Kivisild

VIII

AP teivas, kaugus, oda, 4x100m

I, II, II, II

Aldo Pärn

VII

BP kaugus, kuul, oda

II, III, III

Edgar Jaroševitš

VII

BP 100m

III

Egon-Marten Anto

VII

BP teivas, oda

I, I

Jaan Johannes Randla

VII

BP 1500m

III

Markus Kiil

IX

AP 1500m

III

Emma Laurimaa

IX

AT 800m, 4x100m

II, II

Carmen Melts

VIII

BT 800m, 4x100m

III, II

Rapla mk koolinoorte sisekergejõustiku MV 08.03.2017.a Kohilas

Arto Kivisild

VI

CP teivas, hoota kaugus, kuul, 60m,

60mtj, kõrgus

I, I, I, I

II,II

Tõnu Algre

IX

AP 60m, kuul

I, III

Kristo Kivisild

VIII

AP teivas, kaugus, kõrgus

II, II, III

Aldo Pärn

VII

BP kuul, 60mtj

III, III

Edgar Jaroševitš

VII

BP 60m

III

Egon-Marten Anto

VII

BP teivas, kaugus

II, III

Steven Araslanov

VII

BP 60mtj

II

Helerin Oks

IX

AT 60m

II

Rapla mk koolinoorte VI-IX klassi saalijalgpalli EV 11.01.2017.a Raplas

Egon-Marten Anto

VII

saalijalgpall

I

Jaan Johannes Randla

VII

saalijalgpall

I

Aldo Pärn

VII

saalijalgpall

I

Ander Leiste

VII

saalijalgpall

I

Villibert Võrk

VII

saalijalgpall

I

Virgo Trommel

VI

saalijalgpall

I

Rapla mk koolinoorte VI-IX klassi jalgpalli EV 28.09.2016.a Kaereperes

Tõnu Algre

IX

jalgpall

III

Arto Kivisild

VI

jalgpall

III

Kristo Kivisild

VIII

jalgpall

III

Egon-Marten Anto

VII

jalgpall

III

Jaan Johannes Randla

VII

jalgpall

III

Aldo Pärn

VII

jalgpall

III

Ander Leiste

VII

jalgpall

III

Villibert Võrk

VII

jalgpall

III

Rapla mk koolinoorte maastikuteatejooksude EV 22.09.2016.a Märjamaal

Anna-Liisa Jõema

VI

pendelteate- ja maastikuteatejooks

II, I

Merlin Jaansalu

VI

pendelteate- ja maastikuteatejooks

II, I

Triinu Rohtla

VI

pendelteate- ja maastikuteatejooks

II, I

Virgo Trommel

VI

pendelteate- ja maastikuteatejooks

II, I

Fridebert Võrk

IV

pendelteate- ja maastikuteatejooks

II, I

Arto Kivisild

VI

pendelteate- ja maastikuteatejooks

II, I

Carmen Melts

VIII

pendelteate- ja maastikuteatejooks

III, III

Keidy Kaal

VIII

pendelteate- ja maastikuteatejooks

III, III

Helerin Oks

VIII

pendelteate- ja maastikuteatejooks

III, III

Emma Laurimaa

IX

pendelteate- ja maastikuteatejooks

III, III

Edgar Jaroševitš

VII

pendelteate- ja maastikuteatejooks

III, III

Kristo Kivisild

VIII

pendelteate- ja maastikuteatejooks

III, III

Tõnu Algre

IX

pendelteate- ja maastikuteatejooks

III, III

Rapla mk koolinoorte jooksude EV 20.09.2016.a Kehtnas

Fridebert Võrk

IV

VP 1000m, 200m

I, II

Janeli Albri

II

NT 600

II

Annabel Nüganen

IV

VT 600

II

Hanna Vaikre

III

NT 600

III

Rapla mk koolinoorte kergejõustiku mitmevõistluse KV 13.-14.09.2016.a Kohilas

Tõnu Algre

IX

AP 10v

I

Arto Kivisild

VI

CP 9v

II

Kristo Kivisild

VIII

BP 10v

III

Egon-Marten Anto

VII

CP 9v

III

2015/2016

Rapla mk koolinoorte kergejõustiku MV 25.05.2016.a Kohilas

Egon-Marten Anto

VI

CP teivas, pallivise

I, I

Markus Sepp

IX

AP teivas, oda, 100m, 4x100m

I, II, III, II

Arto Kivisild

V

CP teivas, 60m, 1000m

II, II, II

Kirke Tomingas

IX

AT 100m, 4x100m

III, II

Tõnu Algre

VIII

AP 100m, 4x100m

II, II

Kristo Kivisild

VII

BP teivas

II

Marleen Valdas

IX

AT 4x100m

II

Rapla mk koolinoorte kergejõustiku EV 19.05.2016.a Kehtnas

Hanna Vaikre

II

NT 300m, 60m, pallivise

I,II,II

Fridebert Võrk

III

VP 500m, 60m

II,III

Merilin Valdas

III

VT 400m

III

Rapla mk koolinoorte I-V klassi EV 19.04.2016.a Kaereperes põhikoolide arvestuses

Arto Kivisild

V

jalgpall

I

Kenneth Kõrgeperv

V

jalgpall

I

Oliver Lang

V

jalgpall

I

Virgo Trommel

V

jalgpall

I

Kevin-Viktor Beresnev

IV

jalgpall

I

Mattias Stražev

IV

jalgpall

I

Fridebert Võrk

III

jalgpall

I

Kaspar Sammal

III

jalgpall

I

Rapla maakonna koolinoorte TV-10 olümpiastarti III etapp 15.03.2016.a Kohilas

Egon-Marten Anto

VI

VP kõrgus

III

Marii Karro

VII

VT kõrgus

 III

Arto Kivisild

V

NP teivas

II

Rapla maakonna koolinoorte paaris teatesuusatamise EV 16.03.2016.a Raplas

Tõnu Algre

VIII

BP 3,6 km

I

Markus Sepp

IX

BP 3,6 km

I

Marite Sommer

IX

BT 1,8 km

I

Anette Stražev

IX

BT 1,8 km

I

Virgo Trommel

V

DP 1 km

I

Kevin-Rene Tali

V

DP 1 km

I

Annabel Nüganen

III

ET 1 km

I

Merilin Valdas

III

ET 1 km

I

Kaspar Sammal

III

EP 1 km

II

Fridebert Võrk

III

EP 1 km

II

Triinu Rohtla

V

DT

II

Maria Johanna Ahtijainen

V

DT

II

Rapla maakonna koolinoorte sisekergejõustiku MV 09.03.2016.a Kohilas

Egon-Marten Anto

VI

CP teivas, h.kaugus, 60m, 60mtj

I,I,II,II

Markus Sepp

IX

AP teivas, 60mtj, kuul

I,I,III

Kristo Kivisild

VII

BP teivas, kaugus, 60mtj

I,III,III

Kaur Vahtre

V

CP teivas

II

Tõnu Algre

VIII

AP 60m

III

Rapla maakonna koolinoorte suusatamise MV 08.03.2016.a Järvakandis

Marleen Valdas

IX

AT 2km

I

Anette Stražev

IX

BT 2km

I

Carmen Melts

VII

CT 2km

I

Annabel Nüganen

III

ET 2km

I

Tõnu Algre

VIII

BP 2 km

I

Merilin Valdas

III

ET 2km

II

Markus Sepp

IX

BP 2km

II

Kevin-Rene Tali

V

DP 2km

II

Fridebert Võrk

III

EP 2km

II

Lizette Azojan

V

DT 2km

III

Virgo Trommel

V

DP 2km

III

Rapla maakonna koolinoorte 4.-5.klasside jalgpalli EV 28.01.2016.a Raplas

Arto Kivisild

V

saalijalgpall

III

Kenneth Kõrgeperv

V

saalijalgpall

III

Oliver Lang

V

saalijalgpall

III

Virgo Trommel

V

saalijalgpall

III

Kaur Vahtre

V

saalijalgpall

III

Kevin-Rene Tali

V

saalijalgpall

III

Kevin-Viktor Beresnev

IV

saalijalgpall

III

Mattias Stražev

IV

saalijalgpall

III

Rapla maakonna  TV 10 OS II etapp 20.01.2016.a Kohilas

Egon-Marten Anto

VI

VP teivas, 60mtj

II, III

Rapla maakonna koolinoorte 6.-9.klasside jalgpalli EV 15.01.2016.a Raplas

Markus Sepp

IX

Saalijalgpall

III

Tõnu Algre

VIII

Saalijalgpall

III

Kristo Kivisild

VII

Saalijalgpall

III

Aldo Pärn

VI

Saalijalgpall

III

Egon-Marten Anto

VI

Saalijalgpall

III

Ander Leiste

VI

Saalijalgpall

III

Jaan Johannes Randla

VI

Saalijalgpall

III

Villibert Võrk

VI

Saalijalgpall

III

Rapla maakonna koolinoorte jooksuvõistluse EV 21.09.2015.a Kehtnas

Fridebert Võrk

III

NP 200m, 600m, 60m

II, II, III

Annabel Nüganen

III

NT 200m, 60m

II, III

Arto Kivisild

V

VP 60m, 200m

I, I

Anna-Liisa Jõema

V

VT 60m

I

Merilin Valdas

III

NT 600m

III

Kevin-Viktor Beresnev

IV

VP 1000m

III

Rapla maakonna koolinoorte mitmevõistluse karikavõistlustel  15.09-16.09. 2015.a Kohilas

Markus Sepp

IX

BP 10-v

I

Tõnu Algre

VIII

BP 10-v

II

Kristo Kivisild

VII

BP 10-v

III

Aldo Pärn

VI

CP 9-v

II

Egon-Marten Anto

VI

CP 9-v

III

Arto Kivisild

V

 

 

Kevin-Viktor Beresnev

IV

 

 

Virgo Trommel

V

 

 

Kaur Vahtre

V

 

 

Marite Angeelika Kaal

VII

 

 

2014/2015

Rapla maakonna  TV 10 OS III etapp 13.05.2015.a Kohilas

Egon Marten Anto

V

NP ketas, pallivise

I, II

Arto Kivisild

IV

ketas, 1000m

II, III

Rapla maakonna  TV 10 OS III etapp 11.03.2015.a Kohilas

Egon Marten Anto

V

NP kaugus

III

Kevin-Viktor Beresnev

III

NP teivas

I

Kaur Vahtre

IV

NP teivas

II

Virgo Trommel

IV

NP teivas

III

Rapla maakonna koolinoorte sisekergejõustiku EV 18.02.2015.a Kohilas

Egon Marten Anto

V

CP 60m, 60mtj, kõrgus, teivas

II, III, II, II

Aldo Pärn

V

CP p.kaugus

III

Kristo Kivisild

VI

BP 60mtj, teivas

II, III

Tõnu Algre

VII

BP 60m, kuul

III, III

Markus Sepp

VIII

BP 60mtj, kuul, teivas

I, I, I

Ragnar Martin

VIII

BP kaugus

I

Anett Kaldas

VIII

JT 60m, kaugus, kõrgus, teivas

I, I, I, I

Martin Voog

IX

AP 60mtj, teivas

III, II

Rapla maakonna koolinoorte suusatamise MV 12.02.2015.a Raplas

Egon Marten Anto

V

DP 1,5 km

6.

Ander Leiste

V

CP 2,7 km

4.

Anette Stražev

VIII

BT 2,7 km

I

Marleen Valdas

VIII

BT 2,7 km

II

Marite Sommer

VIII

BT 2,7 km

4.

Karl Kivilo

IX

BP 5,4 km

I

Tõnu Algre

VII

BP 5,4 km

II

Martin Voog

IX

AP 5,4 km

I

Rapla maakonna  TV 10 OS II etapp 21.01.2015.a Kohilas

Egon Marten Anto

V

NP kõrgus

I

Kristo Kivisild

VI

VP teivas, 60mtj

II, III

Rapla maakonna koolinoorte mitmevõistluse KV-gümnaasiumite arvestuses 17.09-18.09. 2014.a Kohilas

Anett Kaldas

XII

JT seitsmevõistluses

I

Kristo Kivisild

VI

CP üheksavõistlus

II

Tõnu Algre

VII

BP kümnevõistlus

III

Markus Sepp

VIII

BP kümnevõistlus

4.

Marleen Valdas

VIII

BT seitsmevõistlus

5.

Marii Karro

VI

CT kuuevõistlus

7.

Keidy Kaal

VI

CT kuuevõistlus

5.

Egon Marten Anto

V

CP kuuevõistlus

5.

2013/2014

Rapla maakonna koolinoorte mitmevõistluse karikavõistlus 17.-18.09.2013.a Kohilas

Keidy Kaal

V

CT kuuevõistluses

III

Tõnu Algre

VI

CP üheksavõistluses

I

Markus Sepp

VII

CP üheksavõistluses

III

Liina Edvand

IX

BT seitsmevõistluses

I

Mari Lutšihhin

IX

BT seitsmevõistluses

II

Marleen Valdas

VII

BT seitsmevõistluses

III

Kaspar Rasmus Eelmaa

IX

BP kümnevõistluses

I

Martin Voog

VIII

BP kümnevõistluses

III

Katrin Melts

XI

AT seitsmevõistluses

I

Anett Kaldas

XI

JT seitsmevõistluses

I

TV-10 olümpiastart II vabariiklik etapp 01.02.2014.a Tallinnas

Markus Sepp

VII

VP teivashüppes

VI

Rapla maakonna koolinoorte sisekergejõustiku EV 19.02.2014.a Kohilas

Anett Kaldas

XI

JT 60 mtj, kaugus, teivas

I, I, I

Liina Edvand

IX

AT kaugus, 60m, kõrgus, teivas

I, I, II, II

Mari Lutšihhin

IX

AT kuul, teivas, 60mtj, kõrgus

I, I, II, III

Kaspar Rasmus Eelmaa

IX

AP teivas, kõrgus, kuul

I, II, II

Martin Voog

VIII

AP teivas

II

Rainer Varblane

IX

AP teivas

III

Marleen Valdas

VII

BT 60mtj, kõrgus

III, III

Argo Strazev

VIII

BP 60m

III

Markus Sepp

VII

BP teivas

I

Keidy Kaal

V

CT 60mtj

I

Kristo Kivisild

V

CP teivas

II

Rapla maakonna koolinoorte kergejõustiku EV 20.05.2014.a Kehtnas

Egon-Marten Anto

IV

VP 60m, 500m, pall, kaugus

I, I, I, III

Aldo Pärn

IV

VP kaugus, 60m

I, III

Arto Kivisild

III

VP 500m

II

Sophie-Demi Kulbok

III

VT 400m

II

Triinu Rohtla

III

VT 400m

III

Kevin-Viktor Beresnev

II

NP 60m, 400m

I, I

Rapla maakonna koolinoorte kergejõustiku MV 28.05.2014.a Kohilas

Anett Kaldas

XI

JT kaugus, ketas, 4x100m

I, II, II

Liina Edvand

IX

AT 100m, kaugus, kõrgus, 4x100m

I, I, I, II

Mari Lutšihhin

IX

AT ketas, kuul, kõrgus, 4x100m

I, I, III, II

Kaspar Rasmus Eelmaa

IX

AP teivas, kõrgus, kuul, 4x100m

I, I, III, II

Argo Strazev

VIII

BP 100m, ketas, 4x100m

I, I, II

Markus Sepp

VII

BP teivas, ketas

I, II

Tõnu Algre

VI

BP 1500m, 4x100m

II, II

Rainer Varblane

IX

AP teivas, 4x100m

II, II

Marii Karro

V

CT 60m, kaugus

I, II

Kristo Kivisild

V

CP teivas, kõrgus

I, III

Keidy Kaal

V

CT 100mtj

II